OD 22.8.2023 JIŽ NEBUDEME POSÍLAT ZÁSILKY PŘES ČESKOU POŠTU!!!!! Termíny na srpen a září 2023 Srpen 2023: 5.8. Třeboň 12.8. Jindřichův Hradec - mintmarket 13.8. Veselí nad Lužnicí 19.8.-20.8. Třeboň mintmarket 24.8.-29.8. Země živitelka Výstaviště České Budějovice 25.8.-26.8. Lidé městu/mintmarket České Budějovice Září: 2.9. Písek Mintamarket 3.9. Roztoky u Prahy- design lock 17.9. Mint market Praha náplavka Další termíny budou postupně přidané. Těším se :) Renata

Kdo za tím stojí...:-)

Za značkou By Re.La stojí jedna nadšená, odhodlaná a vytrvalá žena - Renata Langová.

Kdy to všechno začalo?? To už je nějaký ten rok zpět, kdy jsem v hlavě nosila nápad na vlastní kolekci sportovního oblečení a plavek. 

Miluji sport i módu a chtěla jsem hezké, padnoucí střihy. Protože i u sportu potřebujeme dobře vypadat :-)

Chtěla jsem se do toho hned pustit. Hledala jsem možnosti, jak začít v oboru o kterém jsem toho moc nevěděla a hledala a hledala....a?

Tak nějak jsem nenašla nikoho, kdo by byl tak stejně odhodlaný, nadšený a hlavně zapálený do práce jako já. Někoho, kdo by do toho chtěl jít se mnou.

Řekla jsem si, že se to prostě naučím a ušiji si to sama. A naučila, trvalo to o něco déle, než jsem si myslela - přišlo do toho i něco důležitějšího než práce, má dcera :-) ......

 ..... ale na konec....

Je to tu, sen se mi splnil. 

A jste tu i Vy. A to znamená, že moje práce, vytrvalost a odhodlání, pustit se do něčeho o čem jsem neměla ani páru, za to stálo.

Vše od návrhu přes střih, ušití, vystavení  - moje práce. Šiju z kvalitních materiálů, vše je Česká výroba.

Takže děkuji, že jste tu a přeji Vám příjemné nákupy

Renata

 

 

Zpět do obchodu